" Teraz żyje mi się zdecydowanie łatwiej i przyjemniej "

To słowa wypowiedziane przez 54 letnią Panią Barbarę. Jak widać nigdy nie jest za późno na zmianę stylu życia. Zawsze warto zrobić coś dobrego dla siebie. I to niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę samopoczucia, wyglądu czy zdrowia. Zdecydowanie każdy powód jest wystarczająco dobry, by życie stało się lepsze.

 

Nasza bohaterka rozpoczęła swoją dietę w tajemnicy przed rodziną. Córce i synowi przyznała się dopiero, gdy udało jej się zgubić pierwsze dziesięć kilogramów.

Gdy do mnie przyszła - jej wygląd stanowił dla niej już bardzo duży problem, który rósł z każdym dniem i całkowicie wymknął się spod jej kontroli. 

 

" Nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze, czułam się nie kochana, brzydka, a czasem wręcz wydawało mi się, że jestem odrażająca i ludzie nie powinni mnie oglądać".

Przez to Pani Barbara również zaczęła popadać w głębokie stany depresyjne, musiała zacząć terapie u psychiatry, dostała też leki, ale w ogóle jej nie pomagały.

Dodatkowo nasza bohaterka w skutek otyłości zachorowała na cukrzycę. Przytłoczona ogromem dolegliwości poczytała opinie w Internecie i zdecydowała się przyjść do mnie.  Zrozumiała, że potrzebuje specjalisty, który by nią pokierował. Gdy na pierwszej wizycie Pani Barbara zapytała czy podejmę się jej przypadku, bo jest trudny - pokazałem jej tylko zdjęcia przemian osób, które już przeprowadziłem przez cały proces.

Pani Barbara uśmiechnęła się szeroko i powiedziała: " Jestem w dobrych rękach." 

Po zakończonej kilka tygodni kuracji poprawiło się nie tylko jej zdrowie ( odstawiła też lekarstwa, które dotąd zażywała), ale także humor i samopoczucie. Chętniej spotyka się ze swoimi znajomymi i jak sama przyznaje, życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze we wszystkich dziedzinach ! 

" Panie Igorze fantastycznie jest zobaczyć prawdziwy podziw w oczach bliskich i usłyszeć od swoich wnuków : " Babuniu ale Ty teraz ładna jesteś :-) "

Uśmiecha się z dumą Pani Barbara

 

 

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług:   dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, pierścienie władzy, radom miasto na twoją dietę, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, martyna wojciechowska, maja staśko, danuta wałęsa, stanowski, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu,  najman, qczaj, anna lewandowska, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, gra o tron ród smoka, radomiak radom, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, robert lewandowski, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to 


 

dietetyk radom

O mnie

 

Oferta

 

Konkurs

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do newslettera

dietetyk radom

Radom, Pl.Konstytucji 3-go Maja 5/6

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

(+48) 668-000-840

biuro@radomdietetyk.pl

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Najlepszy Dietetyk w Radomiu. Skutecznie odchudzi Ciebie i Twoich bliskich. Serdecznie zapraszamy 

Tagi: dietetyk radom, dieta, odchudzanie, leczenie otyłości, dietetycy, dietetyczka, dieta 2022, dieta cud, dieta keto, robert lewandowski, mateusz matyszkowicz, iphone 14, maja staśko, dietetyk radom,  włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze, rosja, powszechna mobilizacja, tomasz wołek, get in bank, putin, tvp sport, franciszek pieczka, wybory we włoszech, jakub czarodziej, get in noble bank, premier league, f1, telewizja polska, jagiellonia korona, widzew raków, siatkówka, piłka nożna, jakub czarodziej, jerzy urban. Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, kijów, fc barcelona celta, most krymski, Ukraina, Dawid Ozdoba, Love Island, Białoruś, Polska Serbia, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, manchester city, tomasz lis, dzień nauczyciela, telewizja polska, witcher, liam, hemsworth, henry cavill, geralt, takeoff, biedronka, zabka, barcelona, skoki narciarskie, igor sypniewski,  ksw, fame mma, Aaron carter, sebastian fabijański, jerzy połomski, nestle, coca cola, amazon, netflix, prime video, disney +, hbo go, Katar, Mundial, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, black friday, wednesday, addams family, mc donald, burger drwala, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, mecze mundial, glik, zieliński

dietetyk radom

Dietetyk_Radom

Radom_Dietetyk

Odchudzanie_Radom

Dietetycy_Radom

Dietetyczka_Radom

Dietetyk_Pionki

Dietetyk_Kozienice

Dietetyk_Zwoleń

Dietetyk_Iłża

Dietetyk_Skaryszew

Dietetyk_Jedlińsk

Dietetyk_Kowala

Dietetyk_Wsola

Dietetyk_Wierzbica

Dietetyk_Wolanów

Dietetyk_Gózd

Dietetyk_Zakrzew

Dietetyk_Białobrzegi

Dietetyk_Jastrzębia

Dietetyk_Warszawa

poradnia_dietetyczna_radom

dietetyk_radom_cennik

dietetyk_radom_nfz

dietetyk_radom_opinie

dobry_dietetyk_radom_forum

03 września 2022

Inne

Informacja

(+48) 668000840

dietetyk radom

Przemiana Barbara minus 53 kg(Dietetyk Radom)

dietetyk radom

ZADZWOŃ

(+48) 668000840