Opinia Pani Ady : " Do Pana Igora przyszłam pierwszy raz około pół roku temu. Miałam 60 kg więcej niż powinna wynosić moja standardowa masa ciała oraz kilka dolegliwości( o których dowiedziałam się właściwie przypadkiem a które podłamały mnie na duchu (cukrzyca typu 2,  insulinooporność i nadciśnienie ) . Ogólnie miałam 24 lata, a czułam się jak jakiś wrak człowieka i odechciewało mi się wszystkiego.

 

Napisałam wtedy Panu Igorowi wiadomość, że jak on mi nie pomoże to już nie wiem sama – załamywałam się i kończyły mi się pomysły. Ciężko mi o tym pisać ale miałam też nawet myśli samobójcze. Na zewnątrz starałam się nie pokazywać jak fatalnie się czuje w swoim ciele, bo nie chciałam obarczać dodatkowo moimi problemami rodziny. Mój brat miał wypadek na motocyklu i dopiero co wyszedł ze szpitala, a  Mama niedawno przez pandemie straciła pracę. Nie było lekko.  Cóż…I wtedy nastąpił prawdziwy przełom. Po pierwszej wizycie u p.Igora (bardzo dobrze pamiętam ten dzień) kiedy wyszłam z gabinetu po prostu nie mogłam uwierzyć, ale nagle odzyskałam WIARĘ w siebie i pomyślałam że się nie poddam i pokonam otyłość! Byłam zmotywowana i gotowa walczyć..

 

 Moi znajomi byli przyzwyczajeni do mojego grubego wyglądu bo od wielu lat miałam nadwagę. Pewnie dlatego z ich ust rzadko padały słowa wsparcia. Słyszałam raczej docinki w stylu: " o a ta kolejny raz się odchudza, całe życie na diecie" albo " i co schudłaś w ogóle coś, bo po tobie nie widać". Na szczęście trafiłam na naprawdę wspaniałego dietetyka i gdy miałam chwilę słabości to mogłam zadzwonić czy napisać i

Pan Igor jak nikt potrafił podnieść mnie na duchu.

 

W czasie pierwszego miesiąca kuracji schudłam prawie 20 kilogramów. Co było dla mnie gigantycznym sukcesem bo od wielu lat waga ciągle rosła, a tu aż tyle mniej. Również nigdy nie chodziłam na diecie głodna co pomagało, bo poprzednie próby często kończyły się nie powodzeniem ze względu na napady głodu i podjadanie.

Poprawiły się też moje wyniki krwi, spadł cukier, insulina, udało się wyregulować ciśnienie i powoli wracałam do zdrowia.

 

Kolejne miesiące to były kolejne kilogramy. Aż z ponad 110 kilowej schorowanej BABY stałam się 50 kilową i szczęśliwą KOBIETĄ.

 

Ogromnie polecam Pana doktora jako wybitnego specjalistę w dziedzinie dietetyki i naprawdę uważam, że z takim podejściem, wiedzą oraz doświadczeniem jest on w stanie pomoc dosłownie każdemu. 

 

 

 

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług:   dieta śródziemnomorska, dieta 2022dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu,  iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek  Radom (Igor Mieńkowski) Wierzbica (Dietetyk Igor) ( Dietetyk Radom) Warszawa (Dieta online) Skaryszew (Dobry dietetyk) robert lewandowski POLSKA USA


 

dietetyk radom

O mnie

 

Oferta

 

Konkurs

Galeria zdjęć

 

Rezerwacje

 

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się do newslettera

dietetyk radom

Radom, Pl.Konstytucji 3-go Maja 5/6

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

(+48) 668-000-840

biuro@radomdietetyk.pl

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Najlepszy Dietetyk w Radomiu. Skutecznie odchudzi Ciebie i Twoich bliskich. Serdecznie zapraszamy 

Tagi: dietetyk radom, dieta, odchudzanie, leczenie otyłości, dietetycy, dietetyczka, dieta 2022, dieta cud, dieta keto, robert lewandowski, mateusz matyszkowicz, iphone 14, maja staśko, dietetyk radom,  włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze, rosja, powszechna mobilizacja, tomasz wołek, get in bank, putin, tvp sport, franciszek pieczka, wybory we włoszech, jakub czarodziej, get in noble bank, premier league, f1, telewizja polska, jagiellonia korona, widzew raków, siatkówka, piłka nożna, jakub czarodziej, jerzy urban. Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, kijów, fc barcelona celta, most krymski, Ukraina, Dawid Ozdoba, Love Island, Białoruś, Polska Serbia, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, manchester city, tomasz lis, dzień nauczyciela, telewizja polska, witcher, liam, hemsworth, henry cavill, geralt, takeoff, biedronka, zabka, barcelona, skoki narciarskie, igor sypniewski,  ksw, fame mma, Aaron carter, sebastian fabijański, jerzy połomski, nestle, coca cola, amazon, netflix, prime video, disney +, hbo go, Katar, Mundial, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, black friday, wednesday, addams family, mc donald, burger drwala, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, mecze mundial, glik, zieliński

dietetyk radom

Dietetyk_Radom

Radom_Dietetyk

Odchudzanie_Radom

Dietetycy_Radom

Dietetyczka_Radom

Dietetyk_Pionki

Dietetyk_Kozienice

Dietetyk_Zwoleń

Dietetyk_Iłża

Dietetyk_Skaryszew

Dietetyk_Jedlińsk

Dietetyk_Kowala

Dietetyk_Wsola

Dietetyk_Wierzbica

Dietetyk_Wolanów

Dietetyk_Gózd

Dietetyk_Zakrzew

Dietetyk_Białobrzegi

Dietetyk_Jastrzębia

Dietetyk_Warszawa

poradnia_dietetyczna_radom

dietetyk_radom_cennik

dietetyk_radom_nfz

dietetyk_radom_opinie

dobry_dietetyk_radom_forum

09 września 2022

Inne

Informacja

(+48) 668000840

dietetyk radom

Przemiana Ada minus 68 kg(Dietetyk Radom)

dietetyk radom

ZADZWOŃ

(+48) 668000840